Méně práce za více peněz?

Posunout níže img

Vyberte si vzhled, který nemá nikdo jiný

Zvolit si můžete z předvybraných motivů nebo z tisíce jiných dle vaší fantazie. Na tapetách budou vypadat skvěle i vaše vlastní fotografie.

 

Od grafiky po instalaci

Chcete motiv navrhnout, připravit tisková data a hotové tapety instalovat? Vše zajistíme.

Záruka kvality

Naše digitálně tištěné tapety splňují všechny bezpečností i hygienické normy a navíc jsou ekologicky šetrné.

Nová posila obchodního týmu

Je obchodnice lepší než obchodník?

 

Znáte tento příběh?

Obchodnice jde ke klientovi, sebevědomě vchází do jeho kanceláře a pár minut s ním se zájmem probírá nové události na Blízkém východě i starosti s růstem nových zoubků jeho ratolestí.

Pak se jemně posune k hlavnímu tématu své schůzky a perfektně prezentuje službu i s benefity. Poskytne mu všechny potřebné informace i prostor na přemýšlení. Je sebevědomá a má o klienta opravdový zájem. Přečte si jej a porozumí jeho potřebám. Vysloveným i těm skrytým.

Vrátí se do kanceláře, sedne si s kolegy a vymyslí pro klienta nejlepší variantu. Připraví kalkulaci a nabídku. Zajistí vše, co klientovi na schůzce slíbila, včas a do puntíku. Je důsledná.

Připomíná se klientovi s nabídkou a chodí za ním do té doby, kdy klient ví všechno, co potřebuje a rozhodne se. Její příjemné vystupování jí otevírá dveře a přináší nové kontrakty.

Obchodnice je spokojená, když může s klienty pravidelně komunikovat a chodit s nimi na schůzky. Vytváření sítě kontaktů jí dělá doslova radost. Nosí velké zakázky a s každou další se učí. Čím větší zakázky nosí, tím méně má práce.   

Genderové vyrovnání:

Pokud Vám v textu nesedí slovo obchodnice, použijte náhradní slovo – obchodník. Celý text si přečtěte ještě jednou. Už to sedí? Fajn…

 

Znáte tento příběh?

Je o vás? Viděli jste při jeho čtení sami sebe? Slyšeli jste vlastní repliky a měli intenzivní pocit, že jste to vy, o kom píšeme?

Pokud ano, přijďte na kávu. Popovídáme si a možná najdete zalíbení v našem novém obchodnickém týmu. Kompletně jsme jej předělali a učíme obchodníky nové postupy. Zaměřujeme se na komunikaci podle neurolingvistických principů. Cílem je méně práce a více radosti. A více peněz, samozřejmě.  

Tapety do pokojů, kanceláří i obchodů

Hledáte inspiraci?
Objevte kouzlo fototapet v naší nové brožuře.

Digitálně tištěné tapety snadno promění vzhled všech typů interiérů – obývacích a dětských pokojů, kanceláří, zasedacích místností, obchodů, … Ať už si vyberete tapetu nesamolepicí nebo samolepicí, hladkou nebo strukturovanou, výsledek bude vždy splňovat ty nejpřísnější nároky.

Nabízíme tisk na několik druhů kvalitních vliesových tapet. Předností vliesových tapet je, že jsou silné, dobře drží tvar, netrhají se a proto se i snadno instalují.

Kromě nesamolepicích tapet nabízíme i tapety samolepicí do míst, kde není možné použít lepidlo.

Máte dotazy nebo chcete spočítat kalkulaci?
Kontaktujte nás

Dejte nám o sobě vědět

Obchodníky i obchodnice na plný úvazek hledáme do našich kanceláří v Praze. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, na e-mailu zamestnani@copygeneral.cz nebo telefonním čísle +420 724 604 355.

Zjistěte víc

Prohlédněte si náš příběh, nebo prolistujte naši Kariérní brožuru.

Máte zájem rozjet svou kariéru u spolehlivé firmy?

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
*
*
Přiloha:
Chytrý asistent

Můžeme Vám pomoci?

Zanechte nám své tel. číslo a my Vám zavoláme.
/
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Praha

Praha

Senovážné náměstí 26

po-pá: 7-22 h, so-ne: 8-20 h
Telefon: +420 210 219 011, +420 210 219 013

Praha

Praha

Londýnská 57

po-pá: 7-20 h, so-ne: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 016

Praha

Praha

Milady Horákové 4

po-pá: 8-19 h, so: 8-16 h
Telefon: +420 210 219 036, +420 210 219 038

Praha

Praha

Radlická 10

po-pá: 8-20 h, so-ne: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 021

Brno

Brno

Dvořákova 13

po-pá: 7-20 h, so: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 031

Plzeň

Plzeň

Prešovská 16

po-pá: 7-20 h, so: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 026, +420 210 219 027

Online
Chat
Online objednávka